Přihlašte se pro vkládání článků, fotogalerií a vstup do diskuse.
Log in


V červnu 2013 jsme spustili nové webové stránky. Pomozte nám je oživit!

Zaregistrujte se a začněte využívat novinky na našich stránkách!

Níže se dozvíte více informací o možnostech nových stránek, které jsou pro Vás připraveny.

  • Vložte vlastní článek - napište příběh o svém boji s PEC, popište Vaše operace nebo dojmy z lázní.
  • Vložte vlastní fotografie (k článkům i do fotoalba) - zaznamenávejte pokroky Vašich dětí. Od prvních sáder k prvním krůčkům
  • Založte si blog  - zaznámenávejte svoje denní starosti s PEC. Pomůžete ostatním vyrovnat se s denními starostmi a až se jednou ohlednete zpět uvidíte tu dlouhou a úspěšnou cestu, kterou jste už prošli. Dáte naději dalším! Pro spuštění blogu kontaktujte administratora.
  • Přijďte pokecat do diskuse - diskusi lze sledovat v čase, nebo po vláknech. Váš dotaz nezapadne, vždy je možné se k němu vrátit. A až sami budete hledat odpověď na své otázky, snadno ji najdete. 
  • Bazárek - v bazárku můžete inzerovat své přebytečné věci (vč. fotografií).  Např. nepárové botky, dlahy, oblečení hodící se k dlahám či sádrám, ale i ostatní věci. 
  • Navrhněte nám v diskusi užitečné kontakty nebo oblíbené linky, rádi je zveřejníme


Mimo jiné naleznete na webu mnoho užitečných informací týkající se vzniku a léčby pes equinovares. 

Můžete se také dozvědět, že je možné vadu zjistit už v těhotenství, jaké existují typy pes equinovaru (PEC), jak se vada léčí a do kdy hrozí recidiva. Nezapomněli jsme ani na praktické rady pro rodiče.

Pokud byste přeci jen nenašli, co jste hledali, můžete zabrouzdat do Otázek a odpovědí, které vznikly z živého chatu s Mudr. Monikou Frydrychovou, lékařkou dětské ortopedie Na Bulovce.
Užitečné kontakty vám usnadní vyhledávání fundovaných zdravotnických zařízení, protetik či lázní a léčeben.